حضور برخی در جایگاه تصمیم‌گیری بی‌توجه به زیرمجموعه

[ad_1]

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مسئولان در جایگاه تصمیم‌گیری بی‌توجه به زیرمجموعه گفت: زندگی اشرافی برخی سبب کاهش حق و حقوق برخی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، «نیکفر» در مراسم همایش بزرگ نقد و بررسی تربیت پرستار بیمارستانی با انتقاد از فرافکنی در کشور در رویارویی با مشکلات گفت: پرستاران خط مقدم درمان هستند و بار سنگین در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را پرستاران و پزشکان فول‌تایم بردوش می‌کشند.

وی با بیان این‌که خرید تجهیزات و تعمیرات بیمارستانی به اسم طرح تحول سلامت انجام شد، افزود: این در حالی است که به پرستاران به‌عنوان قشر عظیم نظام سلامت توجهی نشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی پرستار و پزشک فول تایمی که درآمد دیگری ندارند بار کاری بیمارستان را بردوش می‌کشند، خاطرنشان کرد: باید حداقل‌ها برای این گروه تأمین شود اما این در حالی است که مطالبات آن‌ها تا ۱۲ ماه به تعویق می‌افتد.

نیکفر با بیان این‌که مسئولان وزارت بهداشت باید برای تصمیم‌گیری در حوزه سلامت از نظرات نظام پرستاری استفاده کنند، افزود: به‌زودی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی میزبان دوستان در نظام پرستاری کشور خواهیم بود تا در جهت بهبود و ارتقاء وضعیت موجود بکوشیم.

انتهای پیام

http://www.inot.ir/?p=359918

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *